Prawin Ganeshan، E کارآفرین تجارت الکترونیکی | Youtuber | سفر و غذا |
بروزرسانی شده 23 مه 2018 · نویسنده 65 پاسخ و 223.5k بازدید از پاسخ دارد
مارک های هندی و وارداتی در اسپری تاخیری برای آقایان وجود دارد.

اسپری تاخیری با تاخیر در انزال اسپرم در طی مقاربت جنسی 15 دقیقه تا 1 ساعت مطابق با مارک ها و کیفیت کمک می کند.

مارک های هندی یعنی Kamasutra ، Climax ، Climax Bullet ، گل میخ ، Invigra با قیمتی 150 تا 150 روپیه قیمت دارند.

در اندازه بسته بندی 12-15 میلی لیتر است.

اسپری های وارداتی مانند GB ، Naiso، Largo، Deadly Shark، Dragon Dooz.Excel Power، Procomil، Nomi Tang برخی از مارک های موجود در بازار هستند.

اسپریهای وارداتی دارای قیمت مناسب هستند . (بیشتر)
سوالات مرتبط پاسخهای بیشتر در زیر
من به قرص های جنسی دوام 3 یا 3 ساعته نیاز دارم؟ اسمش چیه؟
اسپری تأخیر یا فریاد زدن برای آقایان چقدر مؤثر است؟
چرا اسپری های تاخیری مضر هستند؟
بهترین قرص های موجود در هند برای رابطه جنسی طولانی چیست؟
آیا اسپری های تاخیر نر برای استفاده از آنها بی خطر است؟
منو موریرا
منو موریرا ، مدیر سابق PPC در بوکا دو لوبو
پاسخ داده شده 21 نوامبر 2019
برای من اسپری تأخیر Dr.Peineili بالای خط است ، بهترین اسپری تاخیری مطلوب برای پول شما در آنجا. این بیماری توسط یک متخصص اورولوژیست ایجاد شده است و توسط مطالعات بالینی مورد حمایت قرار گرفته است تا به طور قابل توجهی مسئله انزال زودرس را کاهش دهد. این محصول سازگار با FDA است و در مطالعات بالینی به اثبات رسیده است که بی خطر و مؤثر است.

این یک اسپری لیدوکائین است که ظاهراً با تغییر ماهیت شیمیایی لیدوکائین قبل از افزودن آن به سایر مواد ، راهی برای حل مشکلات جذب پیدا کرده است.

استفاده از آن بسیار ساده است ، فقط کافی است آن را در زیر سر و زیر شافت اسپری کنید تا اندازه گیری خوبی شود. این بطری می گوید حدود سه اسپری دارد اما بیشتر از ده اسپری نیست و باید ده دقیقه قبل از رابطه جنسی استفاده شود. پس فقط مسئله مالش دادن آن به اطراف فقط یک خرج کردن است تا بتواند به طور یکنواخت جذب شود و من خوب شدم که بروم.

بی حسی به همسر من منتقل نمی شود و هنوز هم برایم بسیار لذت بخش است ، احساسات فقط اندکی خاموش هستند و رسیدن به ارگاسم مرا طولانی تر می کند. این باعث می شود احساس کنم کنترل بیشتری در رابطه با آزادی جنسی دارم.

این دست در حالی است که بهترین اسپری تاخیری را با حاشیه بزرگی در آنجا به وجود می آورد.

من آن را در وب سایت آنها Dr.Peineili خریداری کردم

نمایش 1.4k · مشاهده 61 Upvoters · نمایش به اشتراک گذاران
بزرگسالان مراقبت
بزرگسالان مراقبت
پاسخ داده شده 26 نوامبر 2018
یک روز پس از تماشای برخی از فیلم های لگد به صورت آنلاین ، فکر کردم آیا می توانم به اندازه بزرگتر ، محکم آلت تناسلی خود دست پیدا کنم و زمان مقاربت را با همسرم تقویت کنم. من به جستجوی بهترین ژل های تأخیر برای مردان موجود در هند ، در گوگل پرداختم. من از تمام فروشگاه های آنلاین بازدید کردم که بتوانم کرم تاخیر و کرم های تقویت کننده را سفارش دهم تا بتوانم از انزال جلوگیری کرده و با همسر خود به اوج ارگاسم طولانی تر شوم.

تعداد زیادی محصول وجود دارد که من به صورت آنلاین در وب سایتها یافتم که ژل های تأخیر و اسپری ها را با قیمت 150 روپیه مشاهده می کنند - 500 روپیه. تمام این کرم های تاخیری نوید می دهند تاخیر مداحی . (بیشتر)
ساموئل ماریون
ساموئل ماریون
پاسخ داده شده در 4 اکتبر 2018
اسپری های تاخیری زیادی برای آقایان بصورت آنلاین در دسترس است. بنابراین ، انتخاب بهترین یک چالش است. شما باید از مواردی استفاده کنید که عملکرد بهینه و لذت طولانی داشته باشد. در مورد تجربه من ، موارد زیر را می دانم:

اسپری تاخیری 2 اژدها 34000 برای مردان
اسپری تاخیری مردانه Premium - Do Me Long
اسپری 12 X STUD 5000 برای مردان اسپری
اسپری حساس کننده مردانه Shibari Triton Spray با حداکثر
از بین این چهار اسپری تأخیر برای مردان ، من از اسپری تاخیری مردانه Premium - Do Me Long استفاده می کنم. این عملکرد من را افزایش می دهد ، لذت را به حداکثر می رساند و مرا بی حس نمی کند. استفاده از آن آسان است ، سریع عمل می کند ، بیشتر طول می کشد.

منبع : فروشگاه ثانیکالا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها